WERNISAŻ PRACOWNI<br> “KONTRASTY” 06.05.2022

WERNISAŻ PRACOWNI
“KONTRASTY” 06.05.2022

6 maja po południu odbył się uroczysty wernisaż Pracowni Plastycznej „Kontrasty” z Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku. Na uroczystość licznie zawitali młodzi artyści wraz z rodzinami. Wystawa pokazuje mozaikę różnorodnych prac stworzonych w roku szkolnym 2021/2022 w ciekawych technikach plastycznych. Podczas uroczystego otwarcia wystawy wręczono nagrody dyrektora dla wychowanków, których praca artystyczna wyróżniła się ponad przeciętną. Całość zwieńczył słodki poczęstunek, przepyszne ciasta i babeczki upieczone przez rodziców i uczestników zajęć. Na wzmiankę zasługuje również fenomenalny tort upieczony przez Alicję, która jest jednym z młodych artystów pracowni. Wystawę można oglądać przez ok. miesiąc w Galerii pod Oknem w Domu Kultury w Boguszowicach.