SUKCESY WYCHOWANKÓW MDK <BR>W JAWORZNIE “JAWOR 2014”

SUKCESY WYCHOWANKÓW MDK
W JAWORZNIE “JAWOR 2014”

Zakończył się XIV Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży “Jawor 2014”  organizowany przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Jaworznie. Nasi wychowankowie znaleźli się wśród laureatów w poszczególnych przeglądach i konkursach:

– Kajetan Sarna – wychowanek Pracowni Plastycznej KAMELEON zdobył I miejsce w kategorii wiekowej – uczniowie szkół podstawowych. Tematem konkursu był „Świat mitów, legend i baśni”.

– teatr DRATEWKA w Przeglądzie Form Teatralnych w kategorii teatr lalek, za spektakl “Po drugiej stronie drzwi” w reżyserii Zofii Paszendy zajął I miejsce.

– zespół Mały Flex, którego instruktorem jest Monika Floryszak zajął III miejsce w kategorii taniec nowoczesny, uczniowie szkół podstawowych, w Przeglądzie Form Tanecznych – w których wzięło udział 60 różnych zespołów tanecznych.