KONKURSY

LP

NAZWA KONKURSU

DO POBRANIA

WYNIKI

1.

XXV Festiwal Piosenki Turystycznej

regulamin

karta zgłoszenia

WYNIKI

2.

VI Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanecznych „MAGIA TAŃCA”

regulamin

karta zgłoszenia

WYNIKI

3.

Konkurs na Rybnicką Stajenkę Betlejemską

regulamin

WYNIKI

4.

X Ogólnopolski Konkurs Małych Form Dokumentalnych „ŚWIAT WOKÓŁ MNIE”

regulamin

zgoda

WYNIKI

5.

Miejski Konkurs Recytatorski dla Uczniów klas I-IV Szkół Podstawowych

regulamin

karta zgłoszenia

zgoda

 

WYNIKI

Miejski Konkurs Recytatorski dla Uczniów klas V-VIII Szkół Podstawowych

regulamin

karta zgłoszenia

zgoda

 

WYNIK

Miejski Konkurs Recytatorski dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych

regulamin

karta zgłoszenia

poezja śpiewana

karta zgłoszenia

konkurs recyt.

zgoda

 

 

WYNIKI

6.

VIII Ogólnopolski Dziecięcy Festiwal Teatralny „PRZESTRZEŃ WYOBRAŹNI”

regulamin

karta zgłoszenia

zgoda

 

WYNIKI

7.

„Między czernią a bielą…”  2021

IV Międzynarodowe Biennale na Małą Formę Graficzną

pt. „Tajemnice i legendy z głębi mórz i oceanów”

 

WYNIKI

IMPREZY

LP

NAZWA IMPREZY

KOORDYNATOR

DATA IMPREZY

1.

Podsumowanie obozu „Pozytywka 2018”

Danuta Sarna

2.

Wernisaż pracowni plastycznej „GiR-a”

Milada Więckowska

3.

Wernisaż pracowni plastycznej „KONTRASTY”

Zuzanna Śmieja

4.

Podsumowanie pleneru pracowni Creatio

Aldona Kaczmarczyk – Kołucka

5.

Jubileusz grup teatralnych spektakle DK Boguszowice

Zofia Paszenda

6.

Wernisaż wystawy pracowni plastycznej WALOR

Ewa Tomas – Modlich

7.

Koncert laureatów XXIV Festiwalu Piosenki Turystycznej

Anna Imiołek

8.

V Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanecznych „MAGIA TAŃCA”

Monika Floryszak

9.

Międzynarowode Biennale na Małą Formę Graficzną „Między czernią a bielą”

Milada Więckowska

10.

Wernisaż wystawy pracowni plastycznej „KAMELEON”

Danuta Sarna

11.

Miejski Konkurs Recytatorski dla Uczniów Szkół Podstawowych

Anna Imiołek

12.

Ogólnopolski DZiecięcy Festiwal Teatralny „Przestrzeń wyobraźni”

Zofia Paszenda

13.

Podsumowanie X Ogólnopolskiego Konkursu Małych Form Dokumentalnych „ŚWIAT WOKÓŁ MNIE”

Ewa Klonowska

14.

Koncert muzyczny „Nasza muzyczna podróż”

Wojciech Świerczyna

15.

Miejska Gra Filmowa

Ewa Klonowska

16.

Koncert ,,DZIECI RODZICOM” – występy taneczne

Marzena Butyłkin

17.

Wakacje z MDK 

Barbara Zielińska