KONCERT DZIECI RODZICOM 21.05.2019 – TZR

21 maja 2019 roku w Teatrze Ziemi Rybnickiej odbył się coroczny Koncert Dzieci Rodzicom, w którym prezentują się wszyscy młodzi tancerze uczęszczający do MDK.  Koncert otworzyły nasze choreografki, które obchodzą  w tym roku jubileusze swojej pracy zawodowej. Pani Marzena Butyłkin uczy tańca już od 20 lat natomiast Pani  Monika Floryszak od 15. Z okazji obu jubileuszy na scenie można było zobaczyć choreografie przygotowane specjalnie na ten koncert. Zespół „Reflex” w składzie z 2011 roku odtworzył choreografie pt. ”Wampiry”  natomiast „stary skład” zespołu  Efekt przygotował układ w stylu disco dance, w którym zaprezentowała się także pani Marzena.

Tradycyjnie już dyrektor MDK p. Barbara Zielińska po każdym bloku tanecznym wręczyła najzdolniejszym tancerzom Nagrodę Dyrektora oraz nominację do tytułu Rybnickiego Prymusa. Zwieńczeniem koncertu był finałowy układ, w którym zaprezentowały się razem wszystkie grupy taneczne. Wypełniony po brzegi publicznością rybnicki teatr długo jeszcze oklaskiwał młodych artystów. Kolejny udany koncert za nami – jak zwykle zapraszamy za rok!