MAGIA TAŃCA – SKŁAD KOMISJI OCENIAJĄCEJ

MAGIA TAŃCA – SKŁAD KOMISJI OCENIAJĄCEJ

  • Post author:
  • Post category:Aktualności

– Instruktor tańca i choreograf,
– Sędzia krajowy Związku Sportowego Mażoretek,
– Sędzia międzynarodowy oraz członek komisji sportowej federacji IFMS,
– Konsultant regulaminowy oraz członek jury wielu festiwali tańca oraz zawodów mażoretkowych,
– Prowadzi warsztaty taneczne i mażoretkowe w kraju i za granicą

– W latach 1992-2007 kierownik artystyczny i koordynator Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Czerwionka-Leszczyny,
– Od 2009 r. kierownik artystyczny i koordynator Ogólnopolskiego Turnieju Sportu Mażoretkowego „Parada”,
– Założyciel, kierownik oraz trener powstałej w 1992 r. Formacji Tanecznej Zygzak z Czerwionki-Leszczyn, laureatów wielu festiwali tańca, wielokrotnych medalistek Mistrzostw Polski, Europy oraz Mistrzostw Świata Mażoretek, zdobywczyń tytułu Absolute European Winner. Uczestniczka takich wydarzeń jak Ogólnopolski Festiwal Orkiestr Wojskowych na PNG Narodowym, czy Światowy Karnawał w Nicei


Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie. Pedagog tańca współczesnego, nowoczesnego i jazzowego, choreograf Dziecięcego Zespołu Artystycznego “Uśmiech” działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie. Specjalista w dziedzinie wizerunku artystycznego. Konsultant i projektant kostiumów scenicznych dla zespołów tanecznych i akrobatycznych w całej Polsce.


Reżyser i choreograf z Ukrainy. Przygodę z tańcem rozpoczął w Doniecku. Założyciel
szkoły choreografii nowoczesnej i klasycznej w Wyszogrodzie. Wraz ze swoimi uczniami (ale nie tylko) wielokrotnie zdobywał Mistrzostwa Ukrainy i reprezentował ją na międzynarodowych konkursach tanecznych. wystawiał spektakle (m.in. „Największy showman”, „Dziewczyna z zapałkami”, „We mgle”, „Światło, glina i woda”, „…i znowu wiosna”), realizował klipy wideo i filmy („Dziewczyna z zapałkami”). Współpracował z ukraińskimi teatrami („Teatr na Peczersk”, „Opera Kijowska”). Po rozpoczęciu wojny na Ukrainie zrealizował projekt #danceforua, opowiadający o wojnie językiem tańca i mający na celu zbiórkę funduszy dla ofiar działań wojennych. W 2023 roku założył w Gliwicach swój zespół taneczny Uptown Ballet, z którym kontynuuje działalność teatralną i produkcyjną w Polsce.