PODSUMOWANIE MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO “TO CO PIĘKNE WOKÓŁ NAS” 2015

Wychowankowie pracowni plastycznych z Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku zdominowali XIX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „To co piękne wokół nas” organizowany przez Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej. Na konkurs wpłynęło ponad 5 tys. prac z całego świata między innymi: Polski, Zambi, Rumuni, Włoch, Ukrainy, Czech, Rosji i Słowacji. Wśród 300 laureatów aż 41 nagród i wyróżnień przypadło naszym wychowankom. 19 czerwca 2015 odbyło się w w/w placówce uroczyste wręczenie nagród i dyplomów oraz otwarcie wystawy pokonkursowej.