OBÓZ TEATRALNY W GRONIU 07.07-18.07.

Po raz kolejny dzieci i młodzież z grup teatralnych „Cicho-Sza”, „Pacynki” i „Pętelka” wyjechały  do Gronia obok Białki Tatrzańskiej, aby w pięknej malowniczej scenerii górskiej rozwijać swoje umiejętności sceniczne. W tym roku  na obozie artystycznym zorganizowane zostały warsztaty prowadzone przez mistrzów z dziedzin  tańca, pantomimy,  lalki, animacji przedmiotu i improwizacji teatralnej. Uczestnicy wzięli udział w spektaklu teatralnym ”Miś Tymoteusz”  i spotkali się z aktorami teatru „Rabcio” w Rabce. Dużym wyzwaniem  była dla nich wizyta w  Rabczańskim Parku Linowym, na termach w Białce oraz w Aqaparku w Zakopanem. Wycieczka do Doliny Chochołowskiej i wejście na górę „Grześ” była sprawdzianem kondycji  dla młodych artystów. Zmęczenie zrekompensowały nam przepiękne, górskie widoki. Wieczorami młodzi aktorzy  organizowali konkursy typu „Mam talent”, „Top Model”, konkurs na „Spot reklamowy”, które sami przygotowywali i prowadzili. Pomysłowe zabawy, podchody i spotkania przy ognisku towarzyszyły nam od rana do wieczora. Ten twórczy i aktywny czas, pełen pozytywnej energii minął bardzo szybko. Już dzisiaj zapraszamy na kolejny obóz artystyczny. Do zobaczenia.