KWIETNIOWE SUKCESY TANCERZY 2017

20 kwietnia 2017 r. w Industrialnym Centrum Kultury w Rybniku-Niewiadomiu odbył I Artystyczny Przegląd Twórczości Dziecięcej. Festiwal składał się z dwóch części artystycznych, tanecznej i muzycznej. 22 kwietnia odbył się koncert laureatów, w którym zostały ogłoszone wyniki. I miejsce zdobył FlexII miejsce duet Klaudia i Agnieszka GorasdzaIII miejsce solistka Karolina Mikołajec, natomiast wyróżnienie duet Marysia i Gabrysia Parma. Choreografem wszystkich nagrodzonych jest pani Monika Floryszak.

22.04.2017 roku w Wodzisławiu odbyła się XVI Wodzisławska Gala Taneczna.  W kategorii wiekowej 7-11lat, show dance zespół Figiel zdobył III miejsce, natomiast w kategorii wiekowej 12-15 lat zespół Format zajął II miejsce. Oba zespoły prowadzone są przez panią Marzenę Butyłkin. W najstarszej kategorii wiekowej powyżej 16 lat zespół Reflex pani Moniki Floryszak zdobył III miejsce.23.04.2017 r. odbyła się XIX Lubliniecka Wiosna Kulturalna, w której również zaprezentowali się tancerze z Młodzieżowego Domu Kultury. W kategorii 8- 11 lat zespół Figiel zdobył II miejsce, a w kategorii wiekowej 12-15 lat II miejsce zdobyła grupa Format – oba zespoły prowadzone są przez panią Marzenę Butyłkin. Natomiast zespoły p. Moniki Floryszak Flex  (kat. 12-15 lat) i Reflex (powyżej 15 lat) zajęły III miejsce.