KONCERT NASZA MUZYCZNA PODRÓŻ IV – 27.04.2017

KONCERT NASZA MUZYCZNA PODRÓŻ IV – 27.04.2017

  • Post author:
  • Post category:Aktualności

27 kwietnia 2017 roku w Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach odbył się coroczny koncert zatytułowany „Nasza Muzyczna Podróż IV”. Koncert ten był podsumowaniem działalności muzycznej dzieci i młodzieży, na co dzień uczęszczającej  na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku.

Młodzi artyści, przy pełnej widowni, zaprezentowali się w występach solowych i zespołowych pod kierunkiem swoich nauczycieli – instruktorów. Podczas koncertu wychowankowie zostali wyróżnieni Nagrodą Dyrektora MDK. Nagrodę otrzymali: Pola Derner, Anna Rzeszut i Emilia Trębacz  (op. Wojciech Świerczyna), Wiktoria Kocik i Łukasz Mazurek (op. Maciej Skowroński i Mariusz Miszkurka), Agata Szarecka (op. Karolina Filec i Mariusz Miszkurka), Karolina Hozer (op. Mirosława Piernikarska).

Na zakończenie, wszyscy artyści wykonali piosenkę finałową pt. „Bądź gotowy dziś do drogi” z rep. Haliny Frąckowiak, a następnie Dyrektor MDK pani Barbara Zielińska podziękowała młodym artystom za piękny występ. Po koncercie wszyscy zostali zaproszeni na mały poczęstunek.  

GALERIA

FILM