ZIMOWISKO ARTYSTYCZNE W WIŚLE

W dniach od 16 – 20  stycznia trzydziestoosobowa grupa dzieci i młodzieży z MDK przebywała na Zimowisku Artystycznym w Wiśle. Uczestnikami były zespoły: teatralne „Pacynki” i „Cicho-Sza” (reżyser Zofia Paszenda) i zespół taneczny „Flex” (choreograf Monika Floryszak). Oprócz warsztatów tanecznych i teatralnych odbyły się warsztaty plastyczne prowadzone przez panią Ilonę Myszkę. Dzieci i młodzież mieli okazję zobaczyć skocznie im. Adama Małysza i Małą Zaporę w Wiśle Czarnej. Nasi wychowankowie korzystali także z atrakcji wodnych w Parku Tropikalna w Hotelu Gołębiewskim. Młodzi artyści brali udział w konkursach które sami organizowali i prowadzili takie jak „Mam Talent” i „ Zimowiskowy pokaz mody”. Dużo czasu spędzaliśmy na świeżym powietrzu spacerując i zjeżdżając z górek gdzie śniegu było mnóstwo czyli tzw. białe szaleństwo. Ogromną atrakcją dla nas wszystkich był kulig na saniach w przepięknej, górskiej scenerii.  W ostatni wieczór mieliśmy pożegnalne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Nasze zimowisko było wspaniałą okazją do nawiązania przyjaźni i wspólnych działań artystycznych. Już planujemy gdzie pojedziemy w przyszłym roku.