PODSUMOWANIE MIEJSKIEGO KONKURSU<br>RECYTATORSKIEGO DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

PODSUMOWANIE MIEJSKIEGO KONKURSU
RECYTATORSKIEGO DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

Przesłuchania Miejskiego Konkursu Recytatorskiego dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych odbyły się 7 marca 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku. Wzięło w nich udział 16 uczestników. Juryw składzie Jadwiga Demczuk-Bronowska, Karina Abrahamczyk-Zator oraz Mateusz Banaszkiewicz przyznało dwa pierwsze miejsca i jedno drugie miejsce oraz dwa wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy Miejskiego Konkursu Recytatorskiego otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureatom wręczono karty podarunkowe do wykorzystania w Empik-u. Zdobywczynie dwóch pierwszych miejsc Zofia Kibało i Alicja Dziopa (turniej recytatorski) oraz drugiego miejsca – Martyna Smrek (wywiedzione ze słowa) będą reprezentowały miasto Rybnik w Regionalnym Konkursie Recytatorskim dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów. Przesłuchania etapu regionalnego obędą się 20 i 22 marca 2016 roku w Teatrze „Korez” w Katowicach.

PROTOKÓŁ          GALERIA