WERNISAŻ PRACOWNI KAMELEON “ARNOLD WŚRÓD DRAPACZY CHMUR”

3.02.2014 r. odbył się wernisaż pracowni plastycznej Kameleon prowadzonej przez panią Danutę Sarnę. Już po raz piąty pracownia Kameleon mogła pochwalić się swoim plastycznym talentem otwierając wystawę „Arnold wśród drapaczy chmur”. Tegoroczna wystawa wzbudziła wielkie zainteresowanie z powodu tajemniczej postaci Arnolda. O tym kim jest Arnold zaproszeni goście mogli się dowiedzieć podczas prezentacji filmu, gdzie głównymi aktorami byli uczestnicy zajęć.

Podczas wernisażu zostały wręczone nagrody dyrektora MDK za wysokie osiągnięcia w konkursach plastycznych, systematyczność i zaangażowanie w pracę pracowni plastycznej “Kameleon” oraz pozytywne współtworzenie wizerunku placówki.

Nagrody otrzymali: Milena Więcek, Zuzanna Wieczorek, Patrycja Dziewior i Jakub Jagieło.