WERNISAŻ PRACOWNI “KONTRASTY” PT. NIECO ABSTRAKCYJNIE

W niedzielę 24 kwietnia odbył się kolejny wernisaż Pracowni Plastycznej „Kontrasty” prowadzonej przez Zuzannę Śmieja. Tegorocznym tematem wystawy była abstrakcja, więc dzieła młodych artystów były zaskakujące, nieco tajemnicze a czasem nawet mało zrozumiałe. Wernisaż był okazją, aby wszyscy uczestnicy zajęć plastycznych „Kontrastów” mogli nie tylko pokazać swoje prace, ale też spotkać się, porozmawiać, wymienić poglądy i spostrzeżenia oraz posmakować wyśmienitych wypieków samych artystów lub ich rodziców. Uroczystość rozpoczął występ zespołu Rozśpiewane karmelki pana Wojtka Świerczyny oraz dwóch solistek, które uczęszczają na jego zajęcia wokalne. Podczas otwarcia wystawy wręczono również nagrody dyrektora siedmioro uczestnikom zajęć plastycznych za systematyczność i kreowanie pozytywnego wizerunku pracowni. Nagrodzeni wychowankowie to: Alicja Lisowska, Alicja Maryniok, Julia Suchan, Patrycja Włoszczyk, Dominika Zimnol, Alicja Fila oraz Hanna Bugaj. Natomiast wszyscy artyści otrzymali pamiątkowe zdjęcia swoich prac o zabarwieniu abstrakcyjnym. Wystawę można oglądać w budynku Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Chabrowej 9 do końca roku szkolnego.