POZYTYWKA 2019 PODSUMOWANIE

POZYTYWKA 2019 PODSUMOWANIE

23 września podsumowaliśmy tegoroczny obóz Pozytywka 2019. Pani Danuta Sarna, która pełniła funkcję kierownika obozu podziękowała wszystkim wychowawcom i  wolontariuszkom za współpracę i cudowną atmosferę, którą stworzyli podczas letniego wypoczynku w Rabce Zdroju. Na podsumowaniu zabrakło pana Grzegorza, który z przyczyn służbowych nie mógł być na spotkaniu. Dzieci i młodzież wyraziły bardzo spontanicznie niezadowolenie z nieobecności pana Grzegorza. To pokazało, że pomiędzy uczestnikami a kadrą nawiązały się prawdziwe przyjazne relacje.

Uczestnicy obozu przy akompaniamencie pana Wojtka  na scenie zaśpiewali dwa obozowe hity „Rzeki to idące drogi” oraz „Rower”. Wprawdzie można było odczuć, że energia już nie była taka jak na obozie, udało się jednak wciągnąć rodziców w wspólne śpiewanie, a projekcja filmu przeniosła wszystkich jeszcze raz do Rabki Zdroju. Uczestnicy obozu nie kryli wzruszenia oraz żywo reagowali na udokumentowane przez Pana Wojtka wspomnienia.

Po projekcji filmu rodzice i przyjaciele uczestników wyjazdu mogli zobaczyć m.in. prace wykonane w różnych technikach plastycznych. Największą furorę zrobiły winylowe płyty pomalowane przez uczestników. Wystawie towarzyszył poczęstunek. Naszym współorganizatorem była “Strefa WzW, wolnych z wyboru”, a finansowo interdyscyplinarny obóz wsparło Miasto Rybnik w ramach projektu „Pozytywka 2019”.   

GALERIA

FILM