MIEJSKI KONKURS RECYTATORSKI – I – III SP

22 marca 2016 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku odbył się Miejski Konkurs Recytatorski dla Uczniów Klas I-III Szkoły Podstawowej.

W przesłuchaniach wzięło udział 30 uczestników. Komisja oceniająca przyznała dwa I miejsca i jedno II miejsce w grupie klas pierwszych, jedno I i jedno II miejsce w grupie klas drugich oraz cztery wyróżnienia w grupie klas trzecich.   (szczegóły w protokole).

Wszyscy uczestnicy Miejskiego Konkursu Recytatorskiego otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureatom wręczono nagrody książkowe. Laureaci I i II miejsc zostali zakwalifikowani do Rejonowego Festiwalu Słowa dla Uczniów Klas I – VI Szkół Podstawowych. Przesłuchania odbędą się 19 kwietnia 2016 r. (wtorek) w Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach.

PROTOKÓŁ