MAGICZNY FESTIWAL ZA NAMI

MAGICZNY FESTIWAL ZA NAMI

  • Post author:
  • Post category:Aktualności

IX Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanecznych  MAGIA TAŃCA odbył się 4 listopada 2023 roku w Domu Kultury Niedobczyce w Rybniku.
W komisji oceniającej zasiadali: Katarzyna Grzegorzek (przewodnicząca), Justyna Stasiak i Oleksii Kozhan. Podczas festiwalu zaprezentowało się 880 tancerzy z Tarnowskich Gór, Gliwic, Katowic, Wieliczki, Żor, Bielska-Białej, Krakowa, Sosnowca, Andrychowa, Imielina, Rzeszowa, Mysłowic, Raciborza, Rudy Śląskiej, Czerwionki-Leszczyn, Radlina, Tychów, Pyskowic, Marklowic, Szczerbic, Siemianowic Śląskich, Turzego Pola, Zabrza i Rybnika.
Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali dyplomy i statuetki, których autorką  jest p. Ilona Myszka. Zespoły otrzymały odpowiednio wyróżnienia I, II i III stopnia oraz I, II i III miejsce w każdej kategorii wiekowej i tanecznej. Ponadto przyznano cztery nagrody Grand Prix.
Gratulujemy wszystkim przepięknych prezentacji, bardzo dziękujemy za udział w naszym festiwalu jednocześnie już zapraszamy na przyszłoroczną jubileuszową dziesiątą edycję festiwalu 🙂 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji 🙂 

Link do zdjęć został przesłany do wszystkich zespołów, które wystąpiły na naszym festiwalu 🙂 

G A L E R I A 

(foto.  J. Lasota )

PROTOKÓŁ