KONCERT DZIECI RODZICOM 18.05.2022

W środę 18 maja 2022 roku w Teatrze Ziemi Rybnickiej odbył się Koncert Dzieci Rodzicom, podczas którego zaprezentowały się zespoły taneczne działające w Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku. Młodzi i utalentowani, od wielu lat pilnie uczący się tańca pod czujnym okiem pani Moniki Floryszak i pani Marzeny Butyłkin wystąpili w różnych choreografiach, nad którymi wytrwale pracowali przez cały rok. Były zespoły, mini formacje, duety oraz soliści, a nawet grupy 30+. Ich wielką pasję do tańca uważnie obserwowała licznie zgromadzona publiczność, wśród której była rodzina, przyjaciele, czy po prostu znajomi. Atmosfera była wyjątkowa, a emocji było wiele. Podczas widowiska zostały również wręczone Nagrody Dyrektora oraz nominacje do tytułu Rybnickiego Prymusa. Koncert zakończył się wielkim finałem, w którym pokazały się na scenie wszystkie grupy pani Marzeny i pani Moniki w dwóch projektach tanecznych, tworząc ciekawą kompozycję. Całość imprezy uwiecznił na zdjęciach fotograf p. Sebastian Góra. Całość koncertu można pobrać z linku poniżej. Niestety w jednym z występów serwis YouTube wyciszył ścieżkę dźwiękową. Nie mamy na to wpływu. W wersji “do pobrania” usterka ta nie występuje.

GALERIA  fot. Sebastian Góra

FILM (do pobrania)