WYNIKI V MIĘDZYNARODOWEGO BIENNALE NA MAŁĄ FORMĘ GRAFICZNĄ “MIĘDZY CZERNIĄ A BIELĄ”

25 marca 2023 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku odbyły się obrady jury konkursu. Komisja obradowała w składzie:
– dr hab. HANNA GRZONKA-KARWACKA, prof. Instytutu Sztuki UŚ, filii w Cieszynie,
– student wzornictwa MATEUSZ PAWELA, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku,
– mgr plastyki MILADA WIĘCKOWSKA, Pracownia Plastyczna GiR-a, MDK Rybnik.

WYNIKI / RESULTS

Uroczyste podsumowanie naszego biennale oraz otwarcie wystawy pokonkursowej planowane są obecnie na czerwiec 2023 roku. W związku z trochę dłużej trwającym przeniesieniem naszej placówki do nowego budynku, o dokładnym terminie powiadomimy Was później.

The ceremonial summary of our biennale and the opening of the post competition exhibition are currently planned for June 2023. Due to the slightly longer relocation of our center to the new building, we will inform you about the exact date later.