LETNI OBÓZ TEATRALNY W GRONIU – LEŚNICY

Dzieci i młodzież z grup teatralnych działających w MDK (teatry: „Cicho-Sza”, „Dratewka”, „Pacynki” i „Pętelka”) w dniach 8.07.-19.07.2016r. biorą udział w Letnim Obozie Teatralnym w miejscowości Groń – Leśnica. Obóz został zorganizowany przez Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne IZART z Rybnika przy współorganizacji MDK i DK Boguszowice. W ramach obozu uczestnicy biorą udział w warsztatach teatralnych prowadzonych przez aktora teatru tańca – Wojciecha Chowańca, aktora-reżysera Dariusza Wiktorowicza i aktora pantomimy Piotra Sabata. Ponadto biorą udział w warsztatach autoprezentacji prowadzonych przez dziennikarza Aleksandra Gortata. W pięknej, górskiej scenerii jest czas na górskie wędrówki, wyciczki na baseny termalne i zabawy integracyjno-ruchowe na polanie w otoczeniu Tatr. Do końca turnusu tylko kilka dni a u nas codziennie dzieje się coś nowego.