PREMIERA SPEKTAKLU “INNE KACZĄTKO” <BR>W WYKONANIU TEATRU NIEBIESKI KOT<BR> REŻ. ZOFIA PASZENDA

PREMIERA SPEKTAKLU “INNE KACZĄTKO”
W WYKONANIU TEATRU NIEBIESKI KOT
REŻ. ZOFIA PASZENDA

Za nami długo wyczekiwana premiera spektaklu „Inne Kaczątko” w wykonaniu teatru Niebieski Kot w reżyserii Zofii Paszendy. Tym razem młodzi aktorzy zaprezentowali spektakl w Klubie Harcówka Teatru Ziemi Rybnickiej 24 czerwca. Mimo ogromnego upału bajka o malutkim kaczątku wywołała wiele emocji. Dzieciom udało się zaprosić widzów do krainy, w której dobro wygrywa ze złem. Na widowni pojawili się rodzice i przyjaciele artystów. Po występie młodzi ludzie otrzymali premierowe upominki. To było wspaniałe popołudnie rozpoczynające i jednocześnie kończące teatralny sezon w MDK. Wspaniałe kostiumy zaprojektowała i wykonała Ilona Myszka, scenografię zbudował Mirosław Skowronek, a piękną muzykę, która stworzyła atmosferę spektaklu stworzył Tomasz Manderla. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji zrealizowanej przez fotografa Sebastiana Górę.