”MIĘDZY CZERNIĄ A BIELĄ…” NOWA DATA “BETWEEN BLACK AND WHITE…” <br>NEW DEADLINE

”MIĘDZY CZERNIĄ A BIELĄ…” NOWA DATA “BETWEEN BLACK AND WHITE…”
NEW DEADLINE

Drodzy Nauczyciele i Artyści,

w związku z sygnałami, że nie możecie w konsekwencji pandemii wziąć udziału w naszym biennale “Między czernią a bielą…” (większość szkół i placówek pracowała online), przedłużamy terminy!!!

Możecie dostarczać prace aż do 30 kwietnia 2021 roku!!!

Jury będzie obradować w maju, w czerwcu podamy Wam wyniki, a latem przygotujemy wystawę, którą zaprezentujemy również online. Dopiero we wrześniu zorganizujemy oficjalne podsumowanie, jako finisaż wystawy.

Zależy nam na Waszym udziale, dlatego liczymy, że ten dodatkowy czas sprawi, że jeszcze zdążycie przygotować i wysłać nam piękne grafiki 🙂

Dear Teachers and Artists,

because of the signals, that you cannot take part in our biennial „Between black and white…”, as a consequence of the pandemic (most schools and facilities worked online), let’s extend the deadlines!!!

You can deliver your works until April 30, 2021!!!

The jury and I will meet in May, we will announce the results in June, we will prepare an exhibition in the summer, which we will also present online. After that in September we will organize an official summary as the closing of the exhibition.

We care about your participation, so we hope that this extra time will allow you to prepare and send us beautiful graphic arts 🙂