WERNISAŻ PRACOWNI KONTRASTY 14.06.2017 r.

Już po raz kolejny Pracownia Plastyczna KONTRASTY zaprezentowała swój dorobek artystyczny podczas uroczystego wernisażu. Tematem tegorocznej wystawy są wszelakie inspiracje roku 2016 i 2017. Na aktualnej wystawie zaprezentowały się trzy grupy działające w pracowni przy Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach zrzeszające dzieci od wieku przedszkolnego aż po młodzież ze szkół średnich. Na wystawie można obejrzeć zarówno rysunek , malarstwo, jak i proste techniki graficzne, takie jak kolograf, linoryt, suchoryt.

Cała uroczystość została okraszona występem ukraińskiego chóru. Młodzież z Chóru Młode Liście z Baru zachwyciła pięknym, chociaż krótkim występem wszystkich zaproszonych gości. Jak zawsze na tego rodzaju imprezach było coś zarówno dla ducha jak i dla ciała, czyli poczęstunek pysznych ciast upieczonych przez rodziców młodych artystów.

Wystawę będzie można podziwiać do końca wakacji.

PREZENTACJA