WYSTAWA PRACOWNI PLASTYCZNEJ KAMELEON 2016

29 lutego w Młodzieżowym Domu Kultury otwarto siódmą już wystawę prac plastycznych wychowanków pracowni Kameleon prowadzonej przez Danutę Sarnę. Tegoroczna wystawa była swego rodzaju podsumowaniem i powrotem do przeszłości ponieważ zarówno w tym roku jak i siedem lat temu na pracach dzieci pojawiły się wielobarwne kameleony. Otwarcie wystawy stanowiło okazje do zaprezentowania dorobku artystycznego pracowni jak i spotkania się z rodzicami i przyjaciółmi KAMELEONA. Podczas prezentacji multimedialnej przygotowanej przez panią Dankę zebrani goście mogli na kilka chwil przenieść się w świat kolorów i barw tworzony przez ponad 50 młodych artystów, którzy regularnie uczęszczają za zajęcia do MDK. Wszyscy wychowankowie otrzymali pamiątkowe dyplomy a 10 wychowanków, którzy są członkami pracowni Kameleon nieprzerwanie od ponad siedmiu lat otrzymało Nagrody Dyrektora. Wystawę można oglądać do połowy kwietnia 2016 r.

PREZENTACJA