PODSUMOWANIE WOJEWÓDZKIEGO<BR> KONKURSU PLASTYCZNEGO 2015

PODSUMOWANIE WOJEWÓDZKIEGO
KONKURSU PLASTYCZNEGO 2015

8 maja 2015 roku w Teatrze Ziemi Rybnickiej podczas obchodów 70-lecia zakończenia II Wojny Światowej, Święta Flagi i Konstytucji 3 Maja oraz 250-lecia ustanowienia Orderu św. Stanisława rozstrzygnięto Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Bezpieczne lądy, morza, powietrze i granice – żołnierz ma swoje miejsce w kronice” oraz otwarto pokonkursową wystawę. Przedsięwzięcie to zostało zorganizowane przez naszą placówkę wspólnie z Wojskową Komendą Uzupełnień Wojskowych w Rybniku oraz Teatrem Ziemi Rybnickiej.

Laureatów konkursu i zaproszonych gości serdecznie przywitała pani dyrektor Barbara Zielińska. O pomyśle zorganizowania i przebiegu konkursu, oraz o wystawie opowiedziała Danuta Sarna, członek komisji konkursowej.

Prezydent Miasta Rybnika Piotr Kuczera, Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Rybniku Maria Lipińska oraz Wojskowy Komendant Uzupełnień Wojskowych w Rybniku ppłk Andrzej Sygulski wręczyli laureatom konkursu nagrody i wyróżnienia.

Uczestnicy konkursu oraz zaproszeni goście po zwiedzeniu wystawy udali się na Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Wystawa pokonkursowa w Teatrze Ziemi Rybnickiej trwać biedzie do 21 maja 2015.

PROTOKÓŁ

GALERIA Z OCENY PRAC           GALERIA Z PODSUMOWANIA