MIEJSKI KONKURS RECYTATORSKI<br> SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I-III

MIEJSKI KONKURS RECYTATORSKI
SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I-III

17 marca 2015 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku odbył się Miejski Konkurs Recytatorski dla Uczniów Klas I-III Szkół Podstawowych. Wzięło w nim udział 27 recytatorów. Komisja oceniająca w składzie: Izabela Karwot, Zofia Paszenda i Wojciech Świerczyna, po uważnym wysłuchaniu recytacji, przyznała 4 nagrody i 9 wyróżnień. Pierwsze miejsce ex aequo zdobyły Zofia Bugiera z SP 13 i Maja Idziak z SP 34, natomiast drugie miejsce otrzymała Milena Kubiak również z SP 34 a trzecie miejsce przypadło Katarzynie Siedlaczek z ZSzP 5. Wyżej wymienieni laureaci będą reprezentowali nasze miasto w IX Rejonowym Festiwalu Słowa. Przesłuchania etapu rejonowego odbędą się 14 kwietnia 2015 roku w Domu Kultury w Rybniku – Boguszowicach.

PROTOKÓŁ      ZDJĘCIA      FILM