PODSUMOWANIE FESTIWALU MAGIA TAŃCA 2014

15 listopada w Domu Kultury w Rybniku-Niedobczycach odbył się Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanecznych „MAGIA TAŃCA”, w którym zaprezentowały się 64 zespoły taneczne, w tym ponad 1000 tancerzy z różnych rejonów Polski. Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku i Dom Kultury w Rybniku-Niedobczycach. Grupy rywali-zowały w czterech kategoriach wiekowych i dwóch stylach tanecznych współczesnym i nowoczesnym. Jury w składzie Katarzyna Grzegorzek oraz Agata i Roman Sitarek po obejrzeniu wszystkich prezentacji postanowili przyznać nagrodę główną GRAND PRIX oraz nagrodę pieniężną zespołowi tanecznemu UŚMIECH z Tworkowa. Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali dyplomy i statuetki. Szczegółowe wyniki są dostępne na stronie Młodzieżowego Domu Kultury. Gratulujemy i zapraszamy za rok.