ŁACIATA W PODRÓŻY – WERNISAŻ PRACOWNI KAMELEON 26.01.2015 r.

26 stycznia w Młodzieżowym Domu Kultury otwarto wystawę ”Łaciata w podróży” przygotowaną przez wychowanków pracowni KAMELEON prowadzonej przez Danutę Sarnę. Była to wspaniała okazja, nie tylko do zaprezentowania dorobku artystycznego tej pracowni, ale również spotkania się z rodzicami i przyjaciółmi KAMELEONA. Podczas wernisażu nie zabrakło znakomitych gości. Prezydent Miasta Rybnika Piotr Kuczera oraz jego zastępca Piotr Masłowski zostali entuzjastycznie przyjęci przez dzieci z MDK. Przedstawiciele KAMELEONA złożyli Prezydentom gratulacje i życzenia pomyślności na najbliższe cztery lata kadencji.

Podczas prezentacji multimedialnej „Łaciata” zabrała wszystkich gości w podróż wyobraźni i fantazji dziecka. Tak mało urokliwe i niepozorne zwierzę, poprzez prace plastyczne dzieci, przyczyniło się do przyjemnych i pozytywnych doznań odbiorcy.

Wystawę można oglądać do połowy kwietnia 2015 roku.

PREZENTACJA