KONCERT “DZIECI RODZICOM” 2014

3 czerwca 2014 roku w Rybnickim Centrum Kultury odbył się Koncert „Dzieci Rodzicom”, który był podsumowaniem całorocznego dorobku artystycznego wszystkich grup tanecznych z Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku. W imprezie zaprezentowało się czternaście zespołów, to jest ok. 300 tancerzy, którzy na co dzień ćwiczą i trenują pod czujnym okiem pani Moniki Floryszak, Ilony Myszki i Marzeny Butyłkin.

Podczas koncertu zostały rozdane Nagrody Dyrektora za szczególnie wyróżniającą się postawę na zajęciach, zaangażowanie oraz pozytywne współtworzenie wizerunku placówki. Wręczyła je Barbara Zielińska – Dyrektor MDK w Rybniku.

Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, gdyż na kilka dni przed widowiskiem wszystkie bilety zostały wyprzedane. Natomiast w dniu koncertu sala widowiskowa Rybnickiego Centrum Kultury była wypełniona po brzegi.