WYSTAWA “NATURALNI” 21.03.2022

21 marca w naszej placówce odbył się wernisaż wystawy „NATURALNI”. Swoje prace prezentowały dzieci i młodzież, które na co dzień uczą się rysunku i malarstwa w Pracowni Plastycznej Kameleon, prowadzonej przez panią Danutę Sarnę. Spotkanie było emocjonujące, ponieważ był to pierwszy wernisaż po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią. Na wystawie zaproszeni goście mogli podziwiać naturę uchwyconą przez dzieci. Pojawiły się lisy, krety, jesienne liście oraz przepiękne malarskie bzy i tulipany. Dzięki prezentacji multimedialnej przygotowanej przez panią Dankę rodzice mogli zobaczyć jak powstawały pracę na tą wystawę. Każdy artysta uhonorowany został pamiątkowym dyplomem. Spotkaniu towarzyszyły rozmowy, przy pysznych kanapkach, pizzy i słodkościach. Wystawę można oglądać w placówce do końca czerwca 2022 r.

PREZENTCJA