SUKCESY TANCERZY – “INSPIRACJE 2022” ORAZ “VIVERSO 2022” – MONIKA FLORYSZAK

19 i 20 marca odbyły się aż trzy festiwale tańca, w których udział wzięli tancerze pani Moniki Floryszak.

19 marca w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach odbył VII Ogólnopolski Festiwal Tańca „Inspiracje 2022”. Grupy p. Moniki zajęły:

I miejsce Reflex pow. 16 lat

III miejsce Mały Flex 12-15 lat

Wyróżnienie I stopnia Mały Reflex do 11 lat.

Tego samego dnia w Rybniku odbył się IX Ogólnopolski Festiwal Tańca „Viverso 2022”, w którym to w kategorii taniec współczesny i jazzowy pow. 16 lat zaprezentowali się najstarsi tancerze pani Moniki. Tym razem zajęli:

I miejsce duet jazz Karolina Mikołajec i Piotr Wawrzynek,

III miejsce Reflex Formacja,

III miejsce duet Karolina Mikołajec i Magdalena Szweter,

IV miejsce Reflex Grupa.

Natomiast 20 marca odbył się konkurs online – XI Taneczne Grand Prix Polski w Brzegu. Do finału zakwalifikowali się Mały Reflex i Reflex Grupa. Zawalczą Oni a właściwie One o miejsca na podium 2 kwietnia w Brzeskim Centrum Kultury.