SUKCESY MUZYKÓW I TANCERZY Z MDK

SUKCESY MUZYKÓW I TANCERZY Z MDK

Tancerze opanowali Festiwal w Lublińcu. 

14 kwietnia w Miejski Domu Kultury w Lublińcu odbyła się 21 Lubliniecka Wiosna Kulturalna, w której zaprezentowało się aż 6 zespołów tanecznych z MDK.

Tancerze pani Monik Floryszak zdobyli:

I miejsce Mini Flex  kat. do 7 lat

I miejsce Mały Flex  kat.  8-11 lat

I miejsce Flex  kat 12-15 lat

I miejsce Reflex  kat. powyżej 16 lat

Natomiast tancerze pani Marzeny Butyłkin zdobyli:

Wyróżnienie  Efekt  kat 12-15 lat

II miejsce Format  kat. powyżej 16 lat

GALERIA

 

Muzyczne i taneczne sukcesy w Niewiadomiu! 13.04 w Dom Kultury w Rybniku – Niewiadomiu odbyła się gala wręczenia nagród oraz koncert finałowy III Artystycznego Przeglądu Twórczości Dziecięcej. Nasi wychowankowie wrócili z nagrodami! W kategorii tanecznej zespoły Figiel pani Marzeny Butylkin i zespół Flex pani Moniki Floryszak zdobyły I miejsce w swoich kategoriach wiekowych. Natomiast  duet Karolina Mikołajec i Magdalena Szweter pani Moniki Floryszak zdobył GrandPrix festiwalu! Muzyczna grupa równie silna! Zespół Wiolinki pani Karoliny Filec wyśpiewał I miejsce a Pola Derner pana Wojciecha Świerczyny zdobyła natomiast III miejsce! Przegląd odbywał się w dniach 11.04 i 12.04.2019 roku

GALERIA

 

13 kwietnia w Wodzisławskim Centrum Kultury odbył się Festiwal Tańca “Gala Mix 2019”. W konkursie wzięły udział dwa zespoły Figiel i Reflex z Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku. W kategorii show dance do 11 lat III miejsce zdobył Figiel, którego choreografem jest pani Marzena Butyłkin, natomiast w kategorii powyżej 16 lat II miejsce zdobył zespół Reflex pani Moniki Floryszak.

GALERIA

 

12 kwietnia w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach odbył się Festiwal Tańca “Roztańczona Metropolia”. I miejsce zdobyła solistka Karolina Mikołajec, natomiast II miejsce duet Klaudia i Agnieszka Gorasdza oraz zespół Flex. Choreografem jest pani Monika Floryszak.

GALERIA