WERNISAŻ PRACOWNI KONTRASTY – 19.06.2018

19 czerwca Pracownia Plastyczna „Kontrasty” zakończyła swoje zajęcia uroczystym wernisażem zorganizowanym w Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach. Pomimo pięknej pogody i ważnego meczu piłkarskiego wychowankowie pracowni oraz ich rodziny i przyjaciele zebrali się licznie, aby podziwiać sztukę młodych artystów. Temat tegorocznej wystawy nawiązywał do zbliżających się wakacji i brzmiał: „Polne opowieści i nie tylko”. Na wystawie zaprezentowano prace w bogatej szacie kolorystycznej oraz grafiki: linoryty, kolografie i suche igły. Wręczono również, jak co roku, nagrody dyrektora wychowankom, którzy wyróżniali się w roku szkolnym 2017/2018 szczególną systematycznością w pracy, twórczym podejściem i osiągali sukcesy w konkursach plastycznych. Całość uroczystości zwieńczył poczęstunek pysznych wypieków przygotowanych przez rodziców.