WERNISAŻ PRACOWNI “KONTRASTY” 20.10.2017r.

W piątek 20 października odbył się kolejny wernisaż Pracowni Plastycznej „Kontrasty” prowadzonej przez Zuzannę Śmieja. „W podróży ze sztuką” to tytuł wystawy, która miała ze sobą połączyć podsumowanie dorobku młodych artystów z ubiegłego roku szkolnego a także zaprezentować prace plastyczne powstałe podczas I Pleneru Artystycznego. Młodzież, która w okresie wakacyjnym wyjechała poszukiwać swoich inspiracji u stóp Babiej Góry mogła pochwalić się pięknymi pejzażami czy też kompozycjami przedstawiającymi elementy przyrody lub architektury drewnianej. Podczas wernisażu zaprezentowano krótkie prezentacje przedstawiające życie codzienne w pracowni oraz wyjazd plenerowy do Zawoi. W organizację imprezy włączyła się najstarsza grupa młodzieży „kontrastowej” przygotowując do tego wydarzenia prace i salę plastyczną oraz rodzice, którzy swoimi pysznymi wypiekami zwieńczyli uroczystość. Część wystawy prezentująca głównie grafikę i rysunek można oglądać do końca roku szkolnego w budynku przy ul. Chabrowej 9. Jak co roku wernisaż okazał się owocnym spotkaniem z rodzicami artystów i ich przyjaciółmi, gdzie mogliśmy wymieniać swoje spostrzeżenia i opinie.