PODSUMOWANIE MIEJSKIEGO KONKURSU<br> RECYTATORSKIEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KL. IV-VI

PODSUMOWANIE MIEJSKIEGO KONKURSU
RECYTATORSKIEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KL. IV-VI

14 marca 2017 r. w  naszej placówce odbył się Miejski Konkurs Recytatorski dla Uczniów Klas IV-VI Szkół Podstawowych.  Komisja oceniająca w składzie: Bożena Paczuska, Aleksandra Kotas oraz  Tadeusz Kolorz uważnie wysłuchała 29 recytacji. Jury przyznało jedno pierwsze miejsce, dwa drugie i dwa trzecie miejsca, a także trzy wyróżnienia.  Wszyscy uczestnicy Miejskiego Konkursu Recytatorskiego otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureatom wręczono nagrody książkowe. Jurorzy podziękowali uczniom i nauczycielom za dbałość o kulturę żywego słowa, odpowiedni dobór repertuaru oraz bardzo dobre przygotowanie do prezentacji na scenie. Na zakończenie członkowie komisji udzielili nauczycielom wskazówek do dalszej pracy z wychowankami. Zdobywczyni I miejsca oraz zdobywcy II i III miejsc wezmą udział w XI Rejonowym Festiwalu Słowa dla uczniów klas I-VI Szkół Podstawowych organizowanym przez Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach 11 kwietnia 2017 roku.

WARSZTATY RECYTATORSKIE

PROTOKÓŁ