FERIE ZIMOWE 2015 – I TYDZIEŃ

Za nami pierwszy tydzień ferii. W Młodzieżowym Domu Kultury, jak w każdą zimę, nie zabrakło ciekawych i atrakcyjnych zajęć.  Dzieci uczestniczyły w warsztatach teatralnych i plastycznych, mogły zakosztować gry na instrumentach oraz wspólnie stworzyć układ taneczny do piosenki „Mam te moc” z filmu pt. “Kraina lodu”. Oprócz zajęć w MDK, w środę,  dzieci miały okazję na dużym ekranie kinowym zobaczyć przygodę Pingwinów, które odwiedziły w tajnej misji Antarktydę, Wenecję, pustynię, Szanghaj, Nowy Jork i Kentucky.

Interesujące i bardzo pouczające dla dzieci było spotkanie z policjantami, którzy omówili zasady bezpiecznego zachowania się podczas ferii zimowych oraz opowiadali o zagrożeniach jakie niosą za sobą rozmowy i kontakty z nieznajomymi.