SUKCESY TANCERZY W DK BOGUSZOWICE

20.05.2014 roku w Domu Kultury Boguszowice odbył się XII Regionalny Przegląd Przedszkolnych Grup Tanecznych ” Roztańczone Pantofelki”. Na scenie prezentowali swoje popisy taneczne dzieci w wieku 3 – 7 lat. W konkursie można było zobaczyć 39 prezentacji tanecznych min. z : Żor, Jastrzębia Zdroju, Tych, Mikołowa, Zabrza, Marklowic, Czerwionki-Leszczyn i Rybnika. Grupy z Młodzieżowego Domu Kultury w kategorii inscenizacja i miniatura taneczna zajęły : grupa MINI FIGIEL choreografia ” Kolorowe kredki” II miejsce, instruktor Marzena Butyłkin oraz wyróżnienie grupa MINI MINI FLEX choreografia ” Na łące ” wyróżnienie, instruktor Monika Floryszak. Nagrodzone zespoły otrzymały pamiątkowy dyplom i nagrodę pieniężną.