WAKACJE Z MDK – GRUPY P. ZUZI, P. MARZENY, P. GOSI I P. KAROLINY

WAKACJE Z MDK – GRUPY P. ZUZI, P. MARZENY, P. GOSI I P. KAROLINY

Od 1 do 12 lipca wychowankowie p. Zuzi Śmieja, p. Marzeny Butyłkin, p. Karoliny Hanik i p. Gosi Kubali-Dorczak wspólnie spędzili czas na letnich zajęciach w MDK. Był to bardzo intensywny wypoczynek. Rozpoczęli wakacje od zajęć integracyjnych, zawodów sportowych i seansu filmowego w naszej sali widowiskowej. W kolejnych dniach pod czujnym okiem p. Zuzi wykonali mini skarbonki w technice decupage, uczestniczyli też w warsztatach florystycznych gdzie zrobili przepiękne wianki. W pierwszym tygodniu odwiedzili Akademię Pana Kleksa w Katowicach i Fikołkownię w Rydułtowach.
W drugim tygodniu natomiast nasza wakacyjna grupa wzięła udział w warsztatach makramy gdzie razem dzieci tworzyły makramowe breloczki. Odwiedzili też Planetę Gigantów w Rybniku oraz Średniowieczny Gród w Raciborzu gdzie żywa lekcja historii poprzez zabawę dała im możliwość poznania codziennego życia ludzi w tamtej epoce.
Przedostatni dzień był dniem pełnym koloru, słodyczy i czekolady. Warsztaty cukiernicze z Fabryką Małego Cukiernika z Żor były dla wszystkich fascynujące, ponieważ samodzielnie zrobili Cake Pops.
Nie mogło się też obyć bez wyjścia do kina więc każdy tydzień kończył się właśnie takim wyjściem – “W głowie się nie mieści 2” oraz „Gru i Minionki: Pod przykrywką”.

GALERIA

Dodaj komentarz