FERIE 2018 W MDK

 

Tegoroczne ferie zimowe w Młodzieżowym Domu Kultury, mimo niesprzyjającej aury, były bardzo atrakcyjne. Wychowankowie mogli uczestniczyć w warsztatach ceramiki, filcowania wełny na sucho, tworzenia grafik na torbach i tradycyjnej grafiki warsztatowej. Młodzież wybrała się również na wycieczkę do Rud, gdzie mogła zwiedzać Opactwo Cysterskie  a także wzięła udział w warsztatach plastycznych inspirowanych twórczością Antoniego Franciszka Sebastiniego. Zwiedzili także BWA w Bielsku –Białej, gdzie uczestniczyli w warsztatach malowania na tkaninie. Nasi muzycy natomiast spotykali się z młodzieżą na wspólnym muzykowaniu i próbach do spektaklu pt. ”Oddać wszystko, aby wszystko mieć”. Dzieci również obejrzały filmy w Cinema City i TZR. Wybrały się na lodowisko przy kąpielisku „Ruda”. Grały w kręgle, bawiły się w Jumpcity i na ściance wspinaczkowej w Rybniku-Niedobczycach.

Duża grupa dzieci i młodzieży wyjechała na obóz zimowy do Gronia, gdzie uczestniczyła w warsztatach taneczno-teatralnych oraz zwiedziła Zakopane.

 

GALERIA(dodano: 02-02-2018, odsłon: 401)

 

Młodzieżowy Dom Kultury 44-217 Rybnik, ul. Wł. Broniewskiego 23, tel. (32) 421 51 55, tel/fax. (32) 422 40 88, mdkwr@poczta.onet.pl